O NAS 2

BMZ Team

Jesteśmy reprezentantami Polski w podnoszeniu ciężarów. Od wielu lat z sukcesami reprezentujemy nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Brązowy medal olimpijski Bartłomieja Bonka, tytuł mistrza Europy Arkadiusz Michalskiego czy wicemistrzostwo świata Krzysztofa Zwarycza, to tylko część naszych osiągnięć.

Po wielu latach ciężkiej pracy postanowiliśmy się podzielić z wami wiedzą. Organizujemy obozy z nastawieniem na naukę dwuboju olimpijskiego, prowadzimy tzw. “opiekę online”, piszemy programy treningowe.

Na pozostałych podstronach znajdziesz więcej informacji o poszczególnych usługach, które oferujemy.

BARTŁOMIEJ BONK

ARKADIUSZ MICHALSKI

KRZYSZTOF ZWARYCZ

OPINIE KLIENTÓW

CIESZĄ SIĘ WSPÓŁPRACĄ

Swoją przygodę z BMZ Team rozpocząłem gdy tylko dowiedziałem się o pierwszym zgrupowaniu jakie organizowali. Zgrupowanie w Cetniewie i Spale były najlepszymi obozami na jakich byłem. Ci trzej sztangiści prowadzą świetną opiekę on-line, dzięki nim poprawiłem swoje rekordy życiowe i technicznie też jest dużo lepiej. Gdybym miał wybierać drugi raz to bez wątpienia wybrałbym BMZ…

Jakub Nowicki

W obozach sportowych BMZ uczestniczę od początku. Jeśli chodzi o stronę organizacyjną to wszystko jest na tip top. Świetne warunki bytowe, dobre jedzenie i – co najważniejsze – sala i sprzęt do ćwiczeń podczas treningu zapewnia duży komfort. Od strony sportowej szkolenie jest mega, Panowie BMZ dbają indywidualnie o każdego uczestnika, przekazując uwagi dotyczące techniki…

Damian Czajka Sędzia

Polityka prywatności | BMZ Team – programy treningowe, obozy, nauka dwuboju olimpijskiego
Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
 Ul. Karminowa 28, 45-420 Opole, Polska wysokość kapitału zakładowego 6000,00 zł KRS: 0000683459, NIP: 7543150641, REGON: 367593263 .